Fundacja Kukuryku zaprasza wszystkie osoby, które kochają spray’e do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze graffiti. Prace konkursowe będą tworzone podczas Rodzinnego Graffiti Jam pod hasłem „Budzimy empatię”. Wydarzenie odbędzie się 27 czerwca 2015 roku na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.

Rodzinne Graffiti Jam to wydarzenie, którego celem jest rozwój empatii, więzi społecznych wśród mieszkańców oraz działania na rzecz osób niepełnosprawnych z wykorzystaniem wolontariatu rodzinnego, co jest jednym z ważniejszych celów organizatora wydarzenia – Fundacji Kukuryku. Projekt realizowany w ramach Programu Fundacji PZU realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

Aby wziąć udział w malowaniu graffiti i konkursie należy do 25 czerwca 2015 r. przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na dole strony wraz z wstępnym projektem graffiti, który musi być związany z tematyką empatii, integracji, niepełnosprawności, wzajemnej pomocy na adres e-mail: fundacja@kukuryku.org.pl . Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 12 osób, które namalują w dzień eventu swoje graffiti na przygotowanych stanowiskach.

Powstałe prace grafficiarzy przez 2 miesiące będą eksponowane wzdłuż ul. Pszowskiej przy budynku ZST w Wodzisławiu Śląskim i wezmą udział w konkursie na najlepsze graffiti. Głosowanie odbędzie się za pomocą Facebook’a, a 3 prace z największą ilością polubień zostaną nagrodzone.

Organizator zapewnia przede wszystkim dobrą zabawę, a także stanowiska do malowania, puszki farb i inne niezbędne rzeczy, oraz poczęstunek.

To dzięki wam obudzimy empatię 🙂

Zapraszamy


Organizator

logo

Partnerzy lokalni
powiat-wodzislawski
zst-wodzislaw-slaski

grafitowo-pl

Projekt realizowany w ramach Programu Fundacji PZU realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce

wolontariat-rodzinny

fundacja-pzu

arfp

Patronat medialny
logo_podstawowe[220x97]

naszwodzislaw


Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu